Współpraca / ReklamaWspółpraca? Reklama?  Bardzo chętnie :)

Pisząc o Życiu codziennym nie ograniczam się w żadnym stopniu. Dlatego też szeroki jest wachlarz możliwości współpracy. Oczywiście wszystko zależy od tego z czym do mnie przyjdziesz. Formy współpracy / reklamy wolałabym ustalać indywidualnie. Tak samo jak wynagrodzenie za nie {miłość i przyjaźń daję za darmo... w reszta... wiadomo ;)}.

Chętnie umieszczę Twój baner reklamowy na swoim blogu. Jeśli oczywiście będzie stylem pasował do tego miejsca. Mogę również napisać tekst sponsorowany bądź przeprowadzić test Twojego produktu. Konkursy? Recenzje? Dlaczego nie?!

Oprócz tego zawsze możemy spróbować razem wymyślić coś nowego i ciekawego dla mnie i dla Ciebie :) Przecież każde z nas chce skorzystać!Byłoby mi miło gdybyś pisał / pisała do mnie po imieniu. Będę wtedy wiedziała, że chodzi Ci o współpracę ze mną. A nie z kimkolwiek.
I jeszcze jedno ;) nie mam w zwyczaju kłamać. Jeśli więc nie masz produktu dobrego jakościowo, ja swoim tekstem, go nie ulepszę. Nie będę wmawiała czytelnikom, że coś jest wspaniałe jeśli nie jest. A ja zachwycać się potrafię... jak mało kto! Ale tylko szczerze :)


Gdzie się zgłosić?

Oto mój e-mail: karolina.karpiel84@gmail.com


Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...