{nie}Cała ja


Moje imię: Karolina :)

Pewnego dnia na zadane sobie pytanie "co chciałabym robić w życiu?" odpowiedziałam "pisać". To była jedna z tych rozmów samej ze sobą, która zmieniła moje Życie. Bo teraz już wiem. Wiem o co mi chodzi :)
Wiem też, że uwielbiam cieszyć się Życiem. Celebruję chwile, z których się składa... Dbam o szczegóły moich dni... I o tym piszę. Ponieważ często zapominamy o tym, co mamy. A mamy wiele...

Mój blog zmieniał się wraz ze mną. A ja zmieniłam się wraz z pewną tragedią, która mnie spotkała. Uzmysłowiłam sobie wtedy tak naprawdę {nie wytartymi frazesami}, że Życie jest kruche, delikatne i zbyt mało przez nas doceniane. I o tym piszę.

Jeśli potrzebujesz pozytywnej energii, pozytywnego spojrzenia na Świat, optymistycznego podejścia do rzeczy, dobrze trafiłaś / trafiłeś :)


Jak żyję? Pasjami.
Pisaniem, czytaniem, wnętrzami. Od siódmego roku życia bez przerwy uprawiam jakiś sport. Obecnie jest to fitness i joga.
Uwielbiam kryminały czytane i oglądane.
Lubię otaczać się pięknymi rzeczami. Przywiązuję wagę do szczegółów. Mam swoje ulubione marki.
Interesuje mnie jakość. Jakość Życia :)Prowadzę również bloga o Wnętrzach. Na razie raczkuje, ale mam związane z nim wielkie plany :)
Zapraszam do... Wewnątrz Wnętrza!

Karolina / Mała Mi

1 komentarz:

  1. Hehe, łączy nas imię i zamiłowanie do Małej Mi :P

    Blog jest cudny. Będę tu zaglądać.

    Pozdrawiam!
    Bukwa

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...